1. Rozpoczynamy obchody Wielkiego Tygodnia. Jeszcze dzisiaj Gorzkie Żale o godz. 15.00.
2. W środę rano odwiedziny chorych a popołudniu Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy w kaplicy sióstr o 16.45.
3. W imieniu p. Katarzyny Wróbel dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do powstania Palmy Wielkanocnej (w tym za ofiarowanie gałązek bukszpanu). Tegoroczna palma ma 6,20 m. Dziękuję również za zeszłotygodniową kolektę inwestycyjną.
4. W Wielki Czwartek Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 17.00 z procesją do kaplicy sióstr. Wieczorem w kaplicy możliwość Adoracji Pana Jezusa do godz. 22.00. Bardzo proszę Panów ze Straży o niesienie tego dnia oraz w Wigilię Paschalną baldachimu. Tradycyjnie będziemy też wspierać nasz „CARITAS”, który, jak co roku przygotowuje paczki świąteczne.
5. W Wielki Piątek Adoracja od godz. 8.00. O godz. 12.00 Droga Krzyżowa na szlaku św. Rocha (W przypadku bardzo brzydkiej pogody wokół kościoła). O godz. 17.00 Liturgia Męki Pańskiej; Gorzkie Żale (wszystkie trzy części) z kazaniem pasyjnym o godz. 21.00. Tego dnia obowiązuje post ścisły. Ofiara składana przy krzyżu przeznaczona jest na utrzymanie Bożego Grobu i kościołów w Ziemi Świętej.
6. Wielka Sobota: wznowienie Adoracji oraz Liturgia Godzin (Godzina Czytań i Jutrznia) o 8.00. Święcenie pokarmów o godz. 9.00; 9.30; 10.00; 10.30. (Dodatkowo w Niewieścinie o 12.00; 12.30; 13.00). Obchody Wigilii Paschalnej rozpoczniemy o godz. 19.30. Proszę o przyniesienie ze sobą świec.
7. W zakrystii można odebrać nowy nr „Pielgrzyma”.